Nové trendy prichádzajú nielen do módy, ale stretávame sa s nimi kdekoľvek, aj v cestovaní. Vyberáme si vhodnú cestovnú batožinu a doplnky tak, aby naše cestovanie bolo čo najviac pohodlné, bez problémov a samozrejme aj módne. K ešte väčšiemu pohodliu sme sa rozhodli prispieť aj my. Predstavujeme vám novú slovenskú značku LAUGARI.

Čo táto značka zahŕňa? Dizajnové obaly na kufor s viacerými pútavými motívmi, ktoré vaše kufre nielen ochránia, ale dajú im aj úplne nový vzhľad, bezpečnostné popruhy, organizéry a tašky v mnohých farebných prevedeniach.

Na ich tvorbe sa podieľajú skúsení dizajnéri a šikovné krajčírky. Všetky výrobky sa šijú a zhotovujú u nás. Garantujeme ich kvalitu, či už ide o materiálové zloženie, šitie, výber komponentov.

Snažíme sa vymyslieť a nájsť pre vás to najpútavejšie. Sortiment dopĺňame tak, aby sme uspokojili aj tých najnáročnejších klientov. „Čerešničkou“ je možnosť „vlastný dizajn“. Zahŕňa potlač obalov na kufre a výplet bezpečnostných popruhov vlastným dodaným motívom.  Je to skutočne skvelá príležitosť pre mnohé firmy a spoločnosti ako forma prezentácie, ktorá nestojí, ale hýbe sa, cestuje.

A prečo názov LAUGARI? Pretože všetky produkty sú balené a distribuované priamo k vám z veľmi známeho a pekného mesta Trenčín. Názov LAUGARI sme odvodili od rímskeho nápisu na hradnej skale v Trenčíne. V ňom sa spomína osada Laugaricio, ktorá kedysi ležala  na území dnešného Trenčína alebo v jeho blízkosti.